«مطرب عشق» منتشر شد

خبر

نوای فارس-لی لا رضایی: علیرضا ترابی فرد از انتشار آلبوم موسیقی «مطرب عشق» خبر داد وگفت: این آلبوم شامل دوقطعه ابوعطا و ماهور در ردیف دستگاهی است که هم اکنون در بازار موجود است.

عیلرضا ترابی فرد؛ نوازنده و آهنگساز؛ در گفت و گو با نوای فارس با اعلام خبر انتشار آلبوم جدید خود اظهار داشت: بعداز تلاش بسیار بالاخره موفق شدم آلبوم «مطرب عشق» را کامل کنم و برای استفاده هنردوستان و بداهه نوازان در دسترس قرار دهم.

وی افزود: این آلبوم شامل دوقطعه ابوعطا و ماهور در ردیف دستگاهی اساتید مختلف نواخته شده و با قطعات رنگی از آقا حسینقلی همراه است که می تواند برای هنرجوها ودانجشویان رشته کمانچه موثر و مفید واقع شود. هر یک از این قطعات به مدت 56 دقیقه است.

این نوازنده کمانچه در ادامه تاکید کرد: این آلبوم که هم اکنون در بازار موسیقی موجود است شامل کمانچه نوازی های من است و از مدتها پیش طرح آن در ذهنم بوده است که بالاخره موفق شدم آن را عملی کنم.

گفتنی است علیرضا ترابی فرد، دانشجوی ارشد رهبری ارکستر و همچنین مدیر آموزشگاه موالیان و مدرس ویلون ایرانی، کمانچه و قیچک است . وی که از سال 77 فعالیت هنری خودرا آغاز کرده است،  تاکنون با اساتید بسیاری همکاری داشته است و از سال 84 در استان البرز به تدریس موسیقی مشغول است.

ترابی فرد هم اکنون با گروه موالیان و چند گروه دیگر مشغول همکاری است و فعالیت بیشتر او در آهنگسازی و تنظیم  ارکسترخلاصه می شود.

«مطرب عشق» دومین آلبوم این موزیسین است که از سوی شرکت فرهنگی-هنری «آوای باربد» به مدیریت حمید اسفندیاری تهیه و منتشر شده است.

منبع : اختصاصی نوای فارس

آلبوم ,عشق» ,«مطرب ,فارس ,کمانچه ,ترابی ,«مطرب عشق» ,نوای فارس ,ردیف دستگاهی ,دوقطعه ابوعطا ,بالاخره موفق ,شامل دوقطعه ابوعطا منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ایران منیجر فروشگاه دکتر سید محسنی فروشگاه آنلاین لاکی [ آب زندگی است | Water Is Life ] دانلود تحقیق